Grupa Adgar | Warszawa, Al. Jerozolimskie 181b | +48 22 323 81 00 | English

Aktualności

Rafał Majka ambasadorem AdgarFit

7 maja 2015

Rafał Majka został ambasadorem AdgarFit, strefy sportu w kompleksie biurowym Adgar Park West w Warszawie.

Warszawa, 6 maja 2015 r. – Zwycięzca ubiegłorocznego wyścigu Tour De Pologne Rafał Majka podpisał umowę z Grupą Adgar, na mocy której został ambasadorem AdgarFit. Umowa została podpisana na 3 lata. Współpraca będzie się opierać na dzielonej przez AdgarFit i Rafała Majkę pasji do sportu na najwyższym poziomie i popularyzacji kolarstwa poprzez wspólne treningi oraz inne działania.

 

AdgarFit to strefa sportu i rekreacji mieszcząca się w kompleksie biurowym Adgar Park West przy Al. Jerozolimskich 181 w Warszawie, obejmująca  centrum fitness Gravitan z siłownią, basenem treningowym, bieżnią antygrawitacyjną oraz skomputeryzowanymi stacjami do treningu rowerowego. Działa tu także showroom Garmin, sklep sportowy Sport GURU, klinika medycyny sportowej Porta Medica, trzy restauracje i kawiarnia. Unikalnym elementem jest też okalająca kompleks bieżnia wykonana z tworzywa, które nigdy nie zamarza, dzięki czemu można na niej trenować przez cały rok. Jest to pierwsza bieżnia tego typu w Europie kontynentalnej.

 

„AdgarFit to dostępny dla wszystkich ośrodek na najwyższym poziomie. Są tu świetne warunki zarówno do trenowania, jak i regeneracji po zawodach i trudach sezonu kolarskiego. Bardzo się cieszę, że będziemy współpracować i mamy wiele planów popularyzacji fantastycznego sportu, jakim jest kolarstwo. Będą między innymi wspólne treningi ze wszystkimi ambitnymi kolarzami, którzy chcą sięgać wyżej i nie boją się ciężkiej pracy. Wiem, że wytrwałością i entuzjazmem można wiele osiągnąć – wraz z AdgarFit będziemy wspierać wszystkich, którzy cenią aktywny styl życia” – powiedział Rafał Majka.

 

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że ambasadorem AdgarFit będzie właśnie Rafał Majka, który w tak młodym wieku już osiągnął wiele w swojej dyscyplinie, a przed sobą ma perspektywę jeszcze większych sukcesów. Jako współtwórca AdgarFit, a przy tym zapalony kolarz i biegacz, czuję się zaszczycony, że przez następne trzy lata Rafał Majka będzie razem z nami wspierał społeczność sportowców dążących do osiągania coraz lepszych wyników” – powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar.