Grupa Adgar | Warszawa, Al. Jerozolimskie 181b | +48 22 323 81 00 | English

Aktualności

Adgar BCII w nowej odsłonie wraca na rynek Real Estate!

30 stycznia 2017

ADGAR BIT! To jeden z pierwszych budynków z naszego portfolio ale w zupełnie innej odsłonie. Nowa nazwa, nowe wnętrza i hasło "vibrant with life". Właśnie w takim stylu wraca na rynek. Zapraszamy!

Adgar Bit nada rytm na Biznesowym Mokotowie

Vibrant with life – z takim hasłem i z całkowicie nową nazwą - Adgar Bit kameralny biurowiec na Biznesowym Mokotowie powraca na rynek powierzchni biurowych. Budynek, znany do tej pory pod nazwą Adgar Business Centre II, przeszedł całkowitą modernizację i od stycznie br. zaoferuje małym i średnim firmom powierzchnie biurowe na bardzo atrakcyjnych warunkach.

 

Adgar Bit to 7-piętrowy, niedawno odnowiony i zmodernizowany, kameralny budynek biurowy o powierzchni najmu 8500 mkw., usytuowany na spokojnych obrzeżach zagłębia Biznesowego Mokotowa, przy ul. Konstruktorskiej 11A, w niedalekiej odległości od centrum miasta, lotniska Chopina i Galerii Mokotów. Biurowiec oferuje swoim najemcom 147 miejsc parkingowych - na parkingu naziemnym i podziemnym. Wyróżnikiem budynku jest możliwość elastycznej aranżacji biur o mniejszej powierzchni (ok. 200 mkw.) oraz ich dostępność „od ręki” oraz krótkoterminowe umowy najmu - poniżej 2 lat. Podobnie jak we wszystkich kompleksach biurowych Adgar, najemcy będą tu mieli do swojej dyspozycji takie udogodnienia jak m.in. bezpłatna wypożyczalnia rowerów BMW - Adgarfit Bike, zabezpieczona rowerownia, prysznice, Carpooling czy stacja napraw rowerów. Najemcy Adgar Bit będą również mogli korzystać z położonego w niedalekiej odległości Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza oraz innych udogodnień, takich jak: przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia czy Fitness Club Calypso, zlokalizowanych w odległości krótkiego spaceru.

 „Chcemy, żeby nasz budynek tętnił życiem i służył nie tylko najemcom, ale również mieszkańcom Biznesowego Mokotowa, dlatego też nowej nazwie biurowca towarzyszy hasło: Vibrant with life. To ma być miejsce, które będzie żyło także po godzinach pracy i w weekendy – dlatego też przed budynkiem planujemy zagospodarowanie ogólnodostępnego terenu.” – powiedział Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar Poland.


Adgar jest innowacyjną firmą, która od początku swojej działalności tworzy przyjazne koncepty biurowe, pozwalające na płynne przenikanie się pracy i życia. Jako pierwsza na polskim rynku wprowadziła pojęcie kompleksu biurowego, w którym oprócz biur powstały centra konferencyjne, przedszkola, siłownie, projekty rowerowe, etc.

 „Nowa nazwa Adgar BIT jest odzwierciedleniem naszej koncepcji stworzenia miejsca, które jest czymś znacznie więcej niż tylko budynkiem biurowym. Miejscem, oferującym różnorodne formy spędzania wolnego czasu, które ożywi Biznesowy Mokotów. Adgar Bit to także nawiązanie do nowoczesnego budynku Data Center, który powstanie tuż obok – oferującego najemcom Adgar Bit dostęp do najnowocześniejszej infrastruktury do przechowywania i przetwarzania danych.” – dodał Eyal Litwin.